Silver partner
2
Года опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
28
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2272
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • Княжий Дім
    130 000 $
    3 714 $/м²

    Зверинецкая ул., 61

    БЕЗ КОМИССИИ Выдубичи
    многофункциональное помещение
    35 м²
    1980 год постройки
    вчера
    Продаж комерційне приміщення 35 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 130 000 дол. Код об'єкта 24325
    Риелтор
  • Княжий Дім
    370 000 $
    1 175 $/м²

    Овручская ул., 21

    БЕЗ КОМИССИИ Лукьяновская
    многофункциональное помещение
    315 м²
    вчера
    Пропонуеться продаж офісного приміщення Шевченківський р-н. вул. Овруцька. Нежитловий фонд. (площа земельної ділянки 11 соток) В окремій будівлі пропонується до продажу окремий поверх з окремим входом. 315 кв. м. ремонт, комунікації, стеля h = 3,75. 10 кабінетів із залом 85кв. м. Два сан. вузли. Опалення комбіноване: твердопаливний котел +інфрачервоні обігрівачі. Електрика 25+ квт. Планування кабінетне з приймальною. Можливе збільшення площі. Навпроти торгового центру Променада. Зупинки тролейбуса під будівлею. Різні медичні центри поруч. Можливість додатково використововувати чердачне та підсобне приміщення. Вартість 370 000 дол.
    Риелтор
  • Княжий Дім
    2 800 000 $
    3 386 $/м²

    Спасская ул., 24/15

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    827 м²
    вчера
    ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІІ Окремий об'єкт (будівля) площею 827 кв.м на Подолі по вул Спаська 24/15 що сьогодні використовується як офісне приміщення.Оскільки будівля в оренді фактично продається готовий бізнес з річною прибутковістю понад 2,6 млн. гривень на рік.Будівля-3 поверхи + цокольний поверх.Цоколь – залізобетон, переобладнаний під бомбосховище.Але можливо використовувати його під кафе, ресторан, магазин і ін.У будівлі 4 виходи. На кожному поверсі по 2 санвузли, всього 8 санвузлів. У цоколі обладнана кухня та душова кімната, складське приміщення.З цоколя-3 виходи. Кожна кімната обладнана кондиціонером, сигналізацією із виходом на пульт охорони поліції. На першому поверсі на вікнах встановлені...
    Риелтор
  • Княжий Дім
    120 000 $
    3 529 $/м²

    Зверинецкая ул., 61

    БЕЗ КОМИССИИ Выдубичи
    многофункциональное помещение
    34 м²
    1980 год постройки
    вчера
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 34 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 120 000 дол. Код об'єкта: (зараз орендарі платять 25000 грн)
    Риелтор
  • Княжий Дім
    59 000 $
    4 214 $/м²

    Зверинецкая ул., 61

    БЕЗ КОМИССИИ Выдубичи
    многофункциональное помещение
    14 м²
    1980 год постройки
    вчера
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 14 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 59 000 дол. Код об'єкта:24326
    Риелтор
  • Княжий Дім
    120 000 $
    5 455 $/м²

    Зверинецкая ул., 61

    БЕЗ КОМИССИИ Выдубичи
    многофункциональное помещение
    22 м²
    1980 год постройки
    вчера
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 22 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 120 000 дол. Код об'єкта:24324 Зараз в оренді за 18000 грн/місяць
    Риелтор
  • Княжий Дім
    75 000 $
    4 412 $/м²

    Зверинецкая ул., 61

    БЕЗ КОМИССИИ Выдубичи
    многофункциональное помещение
    17 м²
    1980 год постройки
    вчера
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 17 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 75 000 дол. Код об'єкта: 24327 Зараз в оренді кафе ( 20 000 /місяц)
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: