Silver partner
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
28
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2122
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (7)

  • Княжий Дім
    130 000 $
    3 714 $/м²

    Звіринецька вул., 61

    БЕЗ КОМІСІЇ Видубичі
    багатофункціональне приміщення
    35 м²
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж комерційне приміщення 35 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 130 000 дол. Код об'єкта 24325
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    370 000 $
    1 175 $/м²

    Овруцька вул., 21

    БЕЗ КОМІСІЇ Лук'янівська
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    2 дні тому
    Пропонуеться продаж офісного приміщення Шевченківський р-н. вул. Овруцька. Нежитловий фонд. (площа земельної ділянки 11 соток) В окремій будівлі пропонується до продажу окремий поверх з окремим входом. 315 кв. м. ремонт, комунікації, стеля h = 3,75. 10 кабінетів із залом 85кв. м. Два сан. вузли. Опалення комбіноване: твердопаливний котел +інфрачервоні обігрівачі. Електрика 25+ квт. Планування кабінетне з приймальною. Можливе збільшення площі. Навпроти торгового центру Променада. Зупинки тролейбуса під будівлею. Різні медичні центри поруч. Можливість додатково використововувати чердачне та підсобне приміщення. Вартість 370 000 дол.
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    2 800 000 $
    3 386 $/м²

    Спаська вул., 24/15

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    827 м²
    2 дні тому
    ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІІ Окремий об'єкт (будівля) площею 827 кв.м на Подолі по вул Спаська 24/15 що сьогодні використовується як офісне приміщення.Оскільки будівля в оренді фактично продається готовий бізнес з річною прибутковістю понад 2,6 млн. гривень на рік.Будівля-3 поверхи + цокольний поверх.Цоколь – залізобетон, переобладнаний під бомбосховище.Але можливо використовувати його під кафе, ресторан, магазин і ін.У будівлі 4 виходи. На кожному поверсі по 2 санвузли, всього 8 санвузлів. У цоколі обладнана кухня та душова кімната, складське приміщення.З цоколя-3 виходи. Кожна кімната обладнана кондиціонером, сигналізацією із виходом на пульт охорони поліції. На першому поверсі на вікнах встановлені...
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    120 000 $
    3 529 $/м²

    Звіринецька вул., 61

    БЕЗ КОМІСІЇ Видубичі
    багатофункціональне приміщення
    34 м²
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 34 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 120 000 дол. Код об'єкта: (зараз орендарі платять 25000 грн)
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    59 000 $
    4 214 $/м²

    Звіринецька вул., 61

    БЕЗ КОМІСІЇ Видубичі
    багатофункціональне приміщення
    14 м²
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 14 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 59 000 дол. Код об'єкта:24326
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    120 000 $
    5 455 $/м²

    Звіринецька вул., 61

    БЕЗ КОМІСІЇ Видубичі
    багатофункціональне приміщення
    22 м²
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 22 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 120 000 дол. Код об'єкта:24324 Зараз в оренді за 18000 грн/місяць
    Рієлтор
  • Княжий Дім
    75 000 $
    4 412 $/м²

    Звіринецька вул., 61

    БЕЗ КОМІСІЇ Видубичі
    багатофункціональне приміщення
    17 м²
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж БЕЗ КОМІСІІ комерційне приміщення 17 м2 (може буди як орендний бізнес) на Печерську, вул. Звіринецька, 61.(Фасад) метро Звіринецька. Ціна 75 000 дол. Код об'єкта: 24327 Зараз в оренді кафе ( 20 000 /місяц)
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: